؛ ایران-
؛ موشه یعلون فرمانده سابق ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفته است که غرب باید برای توقف برنامه هسته ای ایران تمام گزینه های لازم و حتی ترور احمدی نژاد را مدنظر قرار دهد.

؛صدای عدالت-
؛ دکتر سریع القلم استاد دانشگاه در همایش قانون گریزی که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد گفت: در کشوری قانون پذیری اتفاق می افتد که سیاست مداران از رسانه ها بترسند

 

؛کیهان-
؛ این روزنامه با اشاره به اما و اگرهایی که برخی اصلاح طلبان درباره حضور میرحسین موسوی مطرح کرده اند این مسئله را شگرد جدید برای انصراف میرحسین موسوی دانسته و می افزاید: عیسی سحرخیز به زعم ادعای استقبال از نامزدی موسوی مدعی شد موتلفه از موسوی رقیبی برای خاتمی می تراشد

 

؛ابرار-
؛ سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی گفت: سخنان هاشمی رفسنجانی ناظر به یک مسئله و شخص خاص نبود و اولین بار هم نیست که این گونه نگرانی ها درباره مسائل کشور اعلام می شود . وی افزود: نگرانی های هاشمی درخصوص وضعیت کشور باید از سوی مسئولان جدی گرفته شود.

 

؛اعتماد-
؛ مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی درجمع دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی از مضرات وابستگی کشور به نفت سخن گفت و اظهار داشت: البته این تعبیر خوبی نیست اما ما در کل جامعه از رانت استفاده می کنیم و همه ما به نوعی رانت خوار هستیم و دعوا بر سر میزان رانت خواری است.

 


دسته ها :
چهارشنبه ششم 9 1387
X